Yükleniyor ...

Albek, SUBCONTURKEY Röportajı

Albek Endüstiyel İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdürü Zühtü Soydaş, kuruluşlarından kısa sürede sektörde bilinirliklerini artıklarını ve iyi bir yer edindiklerini belirterek,1.000.000 adet takım yıl kapasiteye sahip olduklarını belirtti.

SUBCONTURKEY: Firmanızı kuruluş tarihçesi ve bugün geldiği nokta hakkında bilgi verir misiniz?

Zühtü Soydaş: Firmamız 2015 yılında kurulmuştur. Öncelikle gazlı pişirme piyasası göz önüne alınarak bu sektörde ihtiyaç duyulan yanıcı grubu parçalarından havuz ve bek parçalarının üretimi için gerekli tüm makina parkurunu tamamlamış, kalite laboratuar ve otomasyonla ilgili süreçleri tamamlayarak faaliyete geçmiştir.

2050 metrekare kapalı üretim alanında 20 personelle ve uzman kadro ile çalışılmaktadır. Yerli ve yabancı firmaların ihtiyaçlarını karşılayan kendi alanında en büyük kapasiteli firmalarından biridir.

Misyonumuz ve Kalite Politikamız:

Şirketimiz müşteri memnuniyetini önceliği ile özel projeleri de karşılayacak şekilde kaliteli ve tam zamanında teslimat ilkesini benimser.

ALBEK vizyonu doğrultusunda gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılayan kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünler geliştirir üretir ve satış sonrası memnuniyetini maksimize eder.

Kalite yönetim sistemimizin gereği olan ISO ve OHSAS / ROHC tüm belgelerimiz standartlara uygun olarak alınmış ve hassas bir şekilde uygulamaktadır.

SUBCONTURKEYÜretim kapasiteniz hakkında bilgi verir misiniz? Satışlarınızın iç pazar ihracat oranı nedir?

Zühtü Soydaş: Kapasitemiz 600.000 takım yıl olup talep olduğu takdirde 1.000.000 adet takım yıl kapasitesine uygun üretim yapabilir durumunda bulunmaktayız.

Mevcut durumda %70 yerli %30 ihracat ağırlıklı çalışmaktayız. Rusya-Mısır-İran ve Cezayir ihracat yaptığımız ülkelerdir.

SUBCONTURKEY Önümüzdeki dönem hedeflerinizden bahseder misiniz?

Zühtü Soydaş: 2017 yılında yeni bir yapılanmamızı tamamladık. İç ve dış müşterilerimizi kaliteli üretim ve kapasitemizle arttırmak istiyoruz.  Alüminyum enjeksiyon makine kapasitemizide diğer üretim alanlarında kullanmak arzusundayız. Yeni projelere teklif vermekteyiz.

Tüm bu faktörler doğrultusunda dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncü kuruluş olduğumuzu ortaya koymaktadır. Şirketimiz tanındıkça bilindikçe tüm sektörlerde üretebileceğimiz parçalar için kapılarımız açıktır. 

  • ALBEK; KALİTE SUNAN ÜRETİCİLERİMİZİN PROFESYONEL TERCİHİDİR.
  • KALİTEDE LİDER FİRMAYA HOŞGELDİNİZ.
  • ALBEK; %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SUNAN TESCİLLİ BİR MARKADIR.

© ALBEK 2017. Web Tasarım ve Kodlama JBM INTERACTIVE

Yukarı çık